Zarejestruj się jako lokator Zaloguj się jako właściciel Zaloguj się jako firma

Wynajem krótkoterminowy - zakwaterowanie na kilka miesięcy

Wybierz miasto:

Krótkoterminowy wynajem Flatio w pełni wyposażonego mieszkania lub pokoju na 14 dni lub nawet miesiąc jest prosty i szybki dzięki Flatio. Wystarczy kilka kliknięć i w ciągu 24 godzin dowiesz się, czy wynajmujesz w Pradze, Brnie, Wiedniu czy Bratysławie. Procedura jest prosta:

  1. Wybierz mieszkanie lub pokój, korzystając z wirtualnej wycieczki, zdjęć lub podpisów.
  2. Poproś o rezerwację na wybrany okres.
  3. Poczekaj na zatwierdzenie rezerwacji przez właściciela, który ma 24 godziny na decyzję.

Jeśli zostaniesz dłużej niż miesiąc, skorzystaj z oferty wynajmu średnioterminowego w Flatio na okres do sześciu miesięcy w wybranej lokalizacji.

Ponadto osobiście sprawdziliśmy i sprawdziliśmy zweryfikowane oferty. Możesz być pewien, że ich prezentacja w sieci odpowiada rzeczywistości.

Wynajmij nieużywane mieszkanie i zarób dodatkowe

Wyjechałeś na wakacje lub do pracy i masz wolne mieszkanie? Zaoferuj go w przypadku wynajmu krótko- lub średnioterminowego na stronie Flatio. Zarabiaj dobre pieniądze i pomagaj osobom szukającym 14-dniowego, miesięcznego, a nawet całorocznego wynajmu.

Nie musisz się martwić o swoje wyposażenie, ponieważ zapewniamy depozyt gwarancyjny w wysokości do 250 000 CZK za każde mieszkanie u zweryfikowanych właścicieli.

Zostań przez miesiąc w stolicach świata

Wybierasz się na miesiąc w podróż służbową, naukową lub osobistą do stolic świata? Wprowadź swój dom na Flatio za pomocą kilku kliknięć i baw się dobrze, edukuj lub odkrywaj nowe miejsce bez obaw.

Dla kogo odpowiednie są mieszkania krótkoterminowe?

Jeśli nie zamierzasz zostać w Bratysławie dłużej niż pół roku, upewnij się, że zostaniesz w Flatio. Bez względu na to, czy jesteś turystą, studentem czy pracownikiem na stażu, znajdziesz wynajem dokładnie według swoich życzeń. Wszystkie apartamenty i pokoje są w pełni umeblowane i jako najemca nie wpłacisz żadnego depozytu. Płacisz tylko 500 CZK + opłata za usługę za udaną rezerwację i wynajem.

Życzymy udanego pobytu w stolicach świata.

Pokaż więcej