Zarejestruj się jako lokator Zaloguj się jako właściciel Zaloguj się jako firma
Flatio.pl Mieszkania na wynajem Polska Choose

Mieszkania do wynajęcia w Polsce

Czy planujesz wyjazd do Polski za pracą, studiami lub wycieczką? Hotele są dla Ciebie zbyt drogie i akademiki są zbyt głośne?

Nie marnuj pieniędzy ani komfortu, wybierz wynajem mieszkań w Polsce na Flatio, który załatwisz prosto online i w ciągu kilku minut. Cały proces jest bardzo łatwo i dasz radę w 3 krokach:

  • Czy już jesteś na Islandzie lub w USA, wystarczy zerknąć na strony internetowe i wybrać sobie idealne zakwaterowanie.
  • Potem wyślij podanie o rezerwację wynajmującemu i zaczekaj maks. 24 godzin na potwierdzenie.
  • Pakuj walizki!
Verified by Trustpilot
4.6

Mieszkanie i życie w Polsce

Planujesz teraz, że zostaniesz kilka miesięcy w Polsce? Pragniesz zapoznać się z jej kulturą, mieszkańcami i pięknymi zabytkami? Załatw sobie na czas idealny wynajem, w którym spędzisz 4 tygodnie lub cały jeden rok.

Zakwaterowanie w Polsce załatwisz za pomocą Flatio bardzo łatwo. Wystarczy zerknąć na oferty wolnych mieszkań na stronach internetowych i wybrać sobie. Potem tylko złożysz podanie o rezerwację i do 24 godzin masz wszystko potwierdzone przez wynajmującego.


Jak wynająć mieszkanie w Polsce?

Jak można wynająć mieszkanie w Polsce, niezależnie od tego czy jesteś w kraju osobiście? Dasz rady łatwo i szybko za pomocą Flatio na miesiąc lub przez cały rok. Wszystko u nas załatwiamy online i Ty akurat możesz być w USA lub na przykład w Japonii. Na nasze strony internetowe wystarczy wystawić bezpłatne ogłoszenie i w ciągu kilku minut Twoja oferta może być wysłana do 50 000 potencjal­nych klientów, którzy wyruszają na wycieczkę, podróż służbową lub studyjną do Polski.

Ogłoszenie zakwaterowania przynosi natychmiast dalsze 3 zalety:

  • Swoje wolne mieszkanie wycenisz o 20 % więcej, niż gdybyś go wynajmował długookresowo.
  • Żadne wygórowane opłaty za pośredniczenie.
  • Wszystko bez biurokracji papierowej.
StayProtection + Stay Benefits
New listing
17. 6. - 30. 6. (14 dni)
310  / night

4 034  total + 605  one-time service fee

Wszystkie media wliczone w cenę · No deposit
StayProtection + Stay Benefits
New listing
29. 6. - 12. 7. (14 dni)
302  / night

3 921  total + 588  one-time service fee

Wszystkie media wliczone w cenę · No deposit
StayProtection + Stay Benefits
New listing
25. 8. - 7. 9. (14 dni)
305  / night

3 962  total + 594  one-time service fee

Wszystkie media wliczone w cenę · No deposit

Potrzebujesz wybrać mieszkanie na kilka miesięcy w Polsce?

Czy planujesz wyruszyć w podróż do malowniczego kraju europejskiego, który znajduje się w pobliżu Morza Bałtyckiego? Do kraju, który słynie z swego rolnictwa i przyjaznymi cenami usług, zakwaterowania i żywności? Na Flatio załatw sobie szybko wynajem mieszkania na kilka miesięcy w Polsce w ciągu kilku minut. Z naszą pomocą przekroczysz granice bez obawy z tego, gdzie każdego wieczoru położysz się do łóżka.

Praca w Polsce

Czeka na Cibie lub na Twoich pracowników podróż służbowa do Polski? Nie musisz załatwiać drogich pokoi w hotelach lub pensjonatach, popatrz na ofertę zakwaterowania na Flatio. Z ich pomocą załatwisz zakwaterowanie dla podróży służbowej w mgnieniu oka i w dodatku możesz to zrobić z dowolnego miejsca świata, gdzie się właśnie znajdujesz. Wszystko można załatwić szybko online i rezerwacja jest załatwiona do 24 godzin złożenia podania.

Zakwaterowanie dla pracowników w Polsce

Czy wkrótce wyślesz swych pracowników na podróż służbową i chcesz dla nich załatwić piękne zakwaterowanie, za które nie wydasz kupę pieniędzy? U nas znajdziesz zakwaterowanie dla pracowników w Polsce w ciągu kilku minut. Wielką zaletą jest, że umożliwiamy płatność za wynajem na podstawie faktury z terminem płatności aż 60 dni według pakietu. Wypróbuj także Ty Flatio for Business i szukanie wynajmu dla Twoich ludzi będzie zabawką.


Studia w Polsce

Rozpocznij studia w Polsce z pewnością, że masz załatwione piękne zakwaterowanie, gdzie nie musisz obawiać o prywatność i spokój. Wybierz na Flatio między wynajmem mieszkań na miesiąc lub na przykład przez cały rok, który planujesz wybrać na miejscowym uniwersytecie.

Studia uniwersyteckie w Polsce powinny być pełne pięknych wspomnień, rozpocznij je wytwarzać już przy idealnym zakwaterowaniu.

Uniwersytety w Polsce

Polska to przepiękny kraj nie tylko dla turystów, ale także dla studiów. Co może Ci zaoferować?

W Krakowie znajduje się Uniwersytet Jagielloński, który jest drugim najstarszą szkołą podobnego typu w Europie. Uniwersytet Warszawski jest największym uniwersytetem, który można znaleźć w Polsce, uczęszcza tam ok. 55 000 studentów. Uniwersytet Wrocławski specjalizuje się na badania naukowe i można wybierać z 10 fakultetów.

Już wybrałeś, na jaki uniwersytet zgłosisz się w Polsce i spędzisz tu na przykład cały rok wnikliwym studiowaniem? W takim przypadku nie trzeba się już dłużej wahać, na Flatio wybierz idealny wynajem mieszkania w Warszawie, Krakowie lub w Wrocławiu w ciągu kilku minut i zażądaj o rezerwację.

Erasmus w Polsce

Wyjechać na program wymiany młodzieży do zagranicy nie jest czynnością, której sprosta każdy student, ale przyniesie Ci mnóstwo przeżyć, na które będziesz ciepło wspominać. Czeka na Was teraz Erasmus w Polsce, dzięki któremu w tym malowniczym kraju możesz zostać przez kilka miesięcy? Już nie musisz mieszkać na ruchliwym akademiku, wybierz wynajem mieszkania lub pokoju na Flatio. Zaletą jest, że nie płacisz żadnej kaucji ani wysokich opłat w biurze nieruchomości.


Wynajem mieszkań w innych lokalizacjach