Zarejestruj się jako lokator Zaloguj się jako właściciel Zaloguj się jako firma

Luksusowe mieszkania do wynajęcia

Wybierz miasto:

Więc przeprowadzasz się do innego europejskiego miasta? Czy jesteś cyfrowym koczownikiem, czy w ogóle zdecydowałeś, dokąd chcesz iść? Czy to Praga z architekturą w stylu secesyjnym i dobrym piwem? A może Wiedeń z bogatą historią kultury i wiedeńskimi kawiarniami? Lub Budapeszt, Warszawa, Berlin ?! Gdziekolwiek się wybierasz, masz radykalnie zmienić swój styl życia, dlaczego nie zrobić tego właściwie, znajdując luksusowe zakwaterowanie do wynajęcia.

Znajdź luksusową własność swoich marzeń

Flatio ma wiele apartamentów i pokoi do wynajęcia w pięknych miastach w całej Europie, a tutaj znajdziesz najbardziej luksusowe ze wszystkich, jakie oferujemy. Możesz mieszkać w najlepszych lokalizacjach i mieć bogate otoczenie, balkony, najnowocześniejsze kuchnie, naturalne światło, wszystko, czego szukasz, jest tutaj.

Przejrzyj nasze obszerne oferty luksusowych noclegów, obszerne opisy ze zdjęciami i zaoferuj wirtualne wycieczki 3D, które pomogą Ci podjąć świadomą decyzję o tym, który apartament najbardziej Ci odpowiada bez konieczności odwiedzania. Gdy znajdziesz idealne miejsce, musisz kliknąć „Żądanie rezerwacji”, jeśli dokładnie wypełniłeś swój profil, ułatwi to właścicielowi zatwierdzenie w ciągu 24 godzin. Po otrzymaniu zgody wystarczy uiścić opłatę rezerwacyjną w wysokości 19 EUR i niską opłatę serwisową, wypełnić dokumenty i spakować torby.

Sensowne jest znalezienie zakwaterowania w Flatio

Przeprowadzka do innego miasta, być może inny kraj, może być ekscytującym procesem, ale wszyscy wiemy, że przeprowadzka może być bardzo stresująca, więc usuwamy trudne ruchy, abyś mógł skoncentrować się na dobrych czasach. 3 rzeczy, które robimy, aby Ci to ułatwić:

  1. Wszystkie formalności można wypełnić online, w tym podpisać umowę najmu
  2. Wszystkie luksusowe pokoje są w pełni umeblowane, wyposażone i mają dostęp do Internetu
  3. Nie pobieramy wysokich prowizji i bez depozytu

Wspieramy cię przez cały proces, jeśli chcesz z nami porozmawiać, po prostu zadzwoń na +420 228 886 510 e-mail na [email protected] lub skorzystaj z naszego czatu.

Pokaż więcej