Zarejestruj się jako lokator Zaloguj się jako właściciel Zaloguj się jako firma
Flatio for Business

Znajdź Twoim pracownikom idealne mieszkanie na fakturę z terminem płatności wynoszącym 30 dni

Znajdź mieszkanie dla firmy

Najbardziej korzystne zakwaterowanie od 1 miesiąca

Na Flatio z łatwością znajdziesz w pełni wyposażone mieszkania i pokoje na 1 - 6 miesięcy dla Twoich pracowników podczas dłuższych podróży służbowych, staży, realokacji lub rozszerzania działalności firmy.

Brak opłaty rezerwacyjnej

Jako firma możesz wybrać i zarezerwować mieszkanie bez opłaty rezerwacyjnej. Zaoszczędzisz zarówno czas, jak i pieniądze.

Wystawiamy fakturę za zakwaterowanie

Otrzymasz fakturę z maksymalnie 60-dniowym terminem płatności za czynsz. Dzięki przedłużonemu terminowi płatności Flatio nie skomplikuje Twojej księgowości!

Ekskluzywna obsługa klienta

Do dyspozycji otrzymasz wyspecjalizowaną osobę, która pomoże Ci znaleźć i zarezerwować najlepsze mieszkanie dla Twoich pracowników.

Rodzaje Flatio for Business
Więcej informacji

Zweryfikowane przez dziesiątki firm oraz pracowników

“Nasza firma skorzystała z usług Flatio już dwukrotnie, kiedy koniecznie musieliśmy znaleźć zakwaterowanie na kilka miesięcy dla nowych pracowników z zagranicy. Doskolane urządzone i wyposażone mieszkania zapewniły im maksymalny komfort.”

Lenka Galbavá
Madfinger games

“Do Pragi przeniosłem się z Indii. Sposób, jakim Flatio działa, jest naprawdę świetny, dział wsparcia klienta jest po prostu wspaniały. Pierwszych kilka miesięcy w Pradze było dzięki Wam bardzo łatwych. Serdecznie dziękuję.”

Sreenivas J.
Inżynier oprogramowania (CA Technologies)

“Przeprowadzam się z Kalifornii do Pragi z powodu pracy. Flatio bardzo mi się podoba. Doceniam zwłaszcza tego, że wszystko można załatwić online. Jest to bardzo przydatne, zwłaszcza gdy przybywa się z zagranicy.”

Adam B.
Projektant grafiki i programista (GoDaddy)

“Dziękuję za wspaniały serwis i super usługi. Wasz biznes jest bardzo ciekawy. W moich oczach jesteście bez wątpienia specjalistami :)”

Markéta K.
Pracowniczka administracji

“Rumuńska firma, w której pracuję, założyła nową filię w Pradze i ja otrzymałem nową ofertę pracy. Moje nowe mieszkanie od Flatio jest wspaniałe. Usługi agentów nieruchomości są niesamowicie drogie!”

Andy S.
Koordynator ds. rozwoju biznesu

Łatwy do zrozumienia system administracyjny

Za pomocą profesjalnego systemu administracyjnego z łatwością zarządzaj zakwaterowaniem swoich pracowników.

Wszystko w jednym miejscu

Zarządzaj zakwaterowaniem Twoich pracowników łatwo i w jednym miejscu

Umowy najmu pod ręką

Z łatwością wyszukaj w systemie wszystkie umowy najmu

Wygodne zarządzanie płatnościami

Trzymaj wszystkie płatności w pełni pod kontrolą

Flatio for Business
Znajdź zakwaterowanie dla swoich pracowników szybko i sprawnie. Żałożenie konta nie trwa dłużej niż minutę.
Ask for support
How it works?

Share with us your issue in detail, we will find the proper solution and reach you back depending on your preferences (communication channel, language, etc.).

We will always get back to you as fast as we can (depending on the complexity of the solution), but no later than the next business day.

For Move-in Guarantee or to claim Stay Benefits, you can reach AXA Assistance on the emergency number we sent you via SMS to .
Ask for support