Zakwaterowanie dla studentów: tanie mieszkania, pokoje - Flatio.pl
Zarejestruj się jako lokator Zaloguj się jako właściciel Zaloguj się jako firma

Zakwaterowanie dla studentów w europejskich miastach

Wybierz miasto:

Czy jesteś studentem, który lubi podróżować i odkrywać różne zakątki świata? Czy wyjeżdżasz z przyjaciółmi na długoterminowe wyjazdy studyjne? Jeśli nie chcesz komplikować wyszukiwania często niepotrzebnie drogich hoteli w miastach, w których aktualnie przebywasz lub nie jesteś już zainteresowany akademikiem, z pewnością zainteresują Cię mieszkania studenckie, które są reklamowane na stronie Flatio dla czterech europejskich miast - Pragi, Brna, Wiednia i Bratysławy.

Wynajem mieszkań dla studentów

Flatio Start-up ułatwia znalezienie wynajmu średnioterminowego na okres od jednego do dwunastu miesięcy w miejscu, w którym jako student planujesz pozostać na stażu lub programie Erasmus. Jak to działa?

Skorzystaj z naszej witryny My Rentals, aby wybrać, czy chcesz wynająć mieszkanie, pokój czy dom i na jak długo. Następnie prześlesz wniosek o rezerwację, a właściciel będzie miał 24 godziny na jego zatwierdzenie. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, czynsz można rozwiązać na następne 24 godziny i możesz zacząć żyć od razu po przekazaniu kluczy. To proste i szybkie, prawda? Dużą zaletą jest również to, że nie płacisz kaucji - ponownie oszczędzasz znaczne pieniądze, co z pewnością doceni każdy student.

Gotowy do użycia natychmiast

Jako osoba, która planuje pozostać w okolicy przez pewien czas, ale nie zamierza mieszkać tutaj na stałe, na pewno spodoba ci się w pełni wyposażony apartament lub pokój, w którym nie musisz się o nic martwić. Jest to wielka zaleta, że ​​wynajem średnioterminowy reklamowany w ofercie Flatio. Nie ma potrzeby szukania sprzętu w obcym kraju lub mieście, wszystko jest umeblowane i gotowe do natychmiastowego użycia po wprowadzeniu się. Nie będziesz mieć problemów z nieoczekiwanym zakupem lub wypożyczeniem łóżek, kołder, a nawet przyborów kuchennych.

To proste i bardzo szybkie

Łatwo i tanio poznaj europejskie miasta dzięki zespołowi Flatio. Życie od jednego do dwunastu miesięcy w różnych lokalizacjach nie może być łatwiejsze. Możesz spokojnie cieszyć się studiami lub stażami przez uniwersytet i mieszkać w wybranym przez siebie miejscu z wirtualną wycieczką.

Jest to po prostu świetne rozwiązanie dla wszystkich studentów, którzy chcą, aby ich pobyt z dala od domu był tak łatwy i przyjemny, jak to możliwe. Czy jesteś jednym z nich? Więc masz rację z nami. Wystarczy spojrzeć na oferty właścicieli i znaleźć idealny dom dla siebie.