Zarejestruj się jako lokator Zaloguj się jako właściciel Zaloguj się jako firma

Umeblowane mieszkanie do wynajęcia

Wybierz miasto:

Szukasz umeblowanego zakwaterowania do wynajęcia w Europie? Być może musisz szybko przenieść się do Pragi, do pracy lub do opieki nad krewnym. Być może planujesz przeprowadzić się na stałe do Budapesztu, ale chcesz mieć miejsce, w którym znajdziesz swój dom na zawsze. Możesz przyjeżdżać z drugiej strony świata do Warszawy i nie być w stanie zabrać ze sobą wszystkiego. Bez względu na powód, dla którego chcesz wynająć w pełni umeblowaną nieruchomość, Flatio ułatwia znalezienie idealnego miejsca.

Flatio pomaga na każdym etapie znaleźć w pełni umeblowane mieszkanie do wynajęcia.

  • Wszystkie nieruchomości, które reklamujemy, są nie tylko umeblowane, ale także wyposażone w niezbędny sprzęt elektryczny i mają funkcjonalne narzędzia, w tym Internet, od dnia przeprowadzki.
  • Obszerne opisy, galerie zdjęć i często wirtualne wycieczki pomagają podejmować świadome decyzje o tym, które mieszkanie jest dla Ciebie najlepsze bez ruszania się z biurka.
  • Zabezpieczenie zakwaterowania, wypełnianie formularzy, czytanie i podpisywanie umowy mogą odbywać się online.
  • Z Flatio nie będziesz płacić wysokich prowizji i bez depozytu

Usuwamy niedogodności związane z przeprowadzką

Flatio ułatwia przenoszenie, dzięki czemu możesz skoncentrować się na ważnych rzeczach. Wszystko, co musisz zrobić, to:

  1. Wybierz swój ulubiony umeblowany apartament, podaj daty przeprowadzki i kliknij „Żądanie rezerwacji”, w ciągu 24 godzin otrzymasz powiadomienie o zatwierdzeniu przez właściciela. Dokładne wypełnienie profilu pomaga w tej części.
  2. Zapłać niewielką opłatę rezerwacyjną w wysokości 19 €
  3. Wypełnij formalności i umów się na odbiór klucza,
  4. Spakuj torby i idź.

Flatio sprawia, że ​​jest to tak proste, że możesz po prostu wskoczyć do nowego życia i zacząć od miejsca, w którym przestałeś.

Pomożemy ci przez cały proces. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, zadzwoń do nas pod numer +420 228 886 510, napisz do nas na [email protected] lub skorzystaj z naszego czatu.

Pokaż więcej