Zarejestruj się jako lokator Zaloguj się jako właściciel Zaloguj się jako firma

Dołącz do naszego Klubu Inspektorów Nomadów

Czy jesteś cyfrowym nomadem, który żyje i oddycha tym stylem życia? Czy jesteś pasjonatem dzielenia się swoimi doświadczeniami z innymi ludźmi, którzy chcą spróbować lub utrzymać ten styl życia? Czy kochasz ideę tworzenia treści i bycia za to wynagradzanym? Czy idea przynależności do ekskluzywnego klubu z podobnie myślącymi ludźmi ekscytuje Cię? Jeśli odpowiedziałeś "tak" na te pytania, chcielibyśmy zaprosić Cię do dołączenia do naszego "Klubu Inspektorów Nomadów"!

Co to za klub? Można zapytać.

Cóż... Jest to klub zrzeszający cyfrowych nomadów i influencerów podróżniczych, którzy recenzują i weryfikują obiekty noclegowe wymienione na Flatio w zamian za bezpłatne pobyty.

Jako "Nomad Inspectors" sprawdzają oni różne obiekty i przyznają im odznakę "Nomad-Verified", jeśli nadają się one do pracy zdalnej. Pomaga to innym cyfrowym nomadom, którzy chcą wynająć mieszkanie za pośrednictwem Flatio, podjąć świadomą decyzję i wybrać miejsce, w którym mogą być produktywni i zrelaksować się w najwyższym komforcie.

Perks

 • Free accommodation
 • 20% discount on future bookings
 • Increased visibility through our platforms
 • Contribution to the digital nomad community

Responsibilities

We require you to create and post at least the following content on your social media:

 • A 1-minute video about the property and your experience
 • A video walkthrough of the property
 • Photos and videos of the property and its surroundings

Do you fit the criteria?

 • Over 10k followers/subscribers on Instagram, TikTok, or YouTube
 • OR a website with over 40k monthly visits

Nomad Inspectors Club LITE

You aren't an influencer? No problem at all! We value your opinion anyway!

If you don’t yet meet the criteria to join our Nomad Inspectors Club, you can join the LITE version of the club.

This way, you can contribute to the digital nomad community by letting them know whether or not a listing on Flatio is suitable for remote work, so they can make an informed decision when renting a place.

Let us explain how it works.

When you rent accommodation through Flatio and send us your review of the property, you're considered a member of our Nomad Inspectors Club LITE.

In return for sharing your valuable opinion, you’ll get up to 25 EUR of your service fee as CASHBACK, along with a 25 EUR voucher.

Here's what you need to include in your review to get the refund:

 • The actual Wi-Fi speed
 • Whether there is a dedicated workspace in the rental unit
 • Whether there is a place to exercise and meditate inside or outside the rental property
 • Whether public transportation and places popular with digital nomads are easily accessible from the rental property

What else to keep in mind?

Minimum length required
The review must be comprehensive and contain at least 1500 characters. Each section mentioned above should contain a minimum of 250 characters.

Wi-Fi speed test
Include a screenshot of the Wi-Fi speed test to clearly show the performance of the network.

Photographs
Include a collection of 5-10 photos showing the property and its surroundings. Make sure to include at least one photo that shows the workstation, such as someone actively using a laptop at their desk.

Submission
Send your review to [email protected] to make sure it reaches the right recipient.

We look forward to receiving your review and welcoming you to our Nomad Inspectors Club (LITE).

FAQs

Chcesz dowiedzieć się więcej o odznace i klubie? Więc zanurzmy się w to!

Co to jest odznaka "Nomad-Verified"?
Jest to odznaka (etykieta) przyznawana nieruchomościom, które zostały zweryfikowane jako odpowiednie do pracy zdalnej pod względem prędkości Wi-Fi, miejsca pracy, lokalizacji itp. Członkowie "Nomad Inspectors Club" to osoby, które dokonują inspekcji nieruchomości i przyznają odznakę "Nomad-Verified".
Gdzie jest wyświetlana odznaka?
Jest on wyświetlany na stronie z listingiem nieruchomości "Nomad-Verified".
Dlaczego inspektorzy są "cyfrowymi nomadami" lub "ekspertami od cyfrowych nomadów"?
Cyfrowi nomadzi stanowią większość najemców, którzy wynajmują mieszkania za pośrednictwem Flatio. Dlatego współpracujemy z inspektorami, którzy doskonale znają styl życia cyfrowych nomadów i wyjątkowe potrzeby najemców, którzy pracują zdalnie.
Jakie są zalety odznaki "Nomad-Verified" dla cyfrowych nomadów?
Pomaga cyfrowym nomadom szukającym wynajmu za pośrednictwem Flatio podjąć świadomą decyzję i wybrać zakwaterowanie, które spełnia wszystkie ich wymagania dotyczące pracy zdalnej i inne unikalne potrzeby związane ze stylem życia, takie jak miejsce do medytacji lub ćwiczeń.
Jakie są zalety odznaki "Nomad-Verified" dla wynajmujących?

Ich nieruchomości będą wyróżnione jako jedne z naszych "Nomad-Verified" listings, co oznacza więcej potencjalnych leadów i najemców dla nich.

Ponadto, ich zakwaterowanie będzie bardziej promowane i widoczne niż inne oferty, ponieważ "Inspektor Nomadów" przebywający w ich nieruchomości stworzy serię zdjęć i materiałów wideo na temat swoich doświadczeń.

Te treści są udostępniane na kontach społecznościowych Flatio i "Nomad Inspector". Wszystkie stworzone treści będą dostępne na liście do czasu ważności odznaki.

Wszystko to pomaga im zdobyć zaufanie większej liczby cyfrowych nomadów, którzy mają tendencję do bycia profesjonalnymi, dobrze płacącymi najemcami, spędzają mniej czasu na odpowiadaniu na pytania potencjalnych najemców przed wprowadzeniem się i prowadzą bardziej wydajny biznes wynajmu.

Jakie treści muszą tworzyć i publikować "Inspektorzy Nomadów"?

Wymagamy od naszego partnera „Nomad Inspectors” stworzenia i opublikowania następujących treści w swoich mediach społecznościowych:

 • Jednominutowy film o obiekcie i ich doświadczeniach ze wzmianką o „Klubie Inspektorów Nomadów” oraz o tym, jak Flatio zorganizował im pobyt
 • Film prezentujący nieruchomość
 • 5 postów i 10 historii z tagiem Flatio i użyciem #myflatioroutine

Uwaga: „Inspektorzy Nomadów” są zobowiązani do tworzenia tych treści podczas swojego pobytu, ale są proszeni o publikowanie ich w mediach społecznościowych tylko wtedy, gdy uznają, że obiekt jest „zweryfikowany przez Nomadów” ".

What are the minimum requirements to join the “Nomad Inspectors Club”?

A minimum of 10k followers/subscribers across Instagram, TikTok, or YouTube OR a blog/website/podcast with 40k monthly users.

Note: Despite this minimum requirement, all applications will be reviewed on a case-by-case basis. For example, if you only have 8k followers/subscribers on social media platforms, but an incredible talent for content creation and a very engaged community, we'll definitely consider your application.

Co "Nomad Inspectors" otrzymują w zamian za przeprowadzenie inspekcji nieruchomości?

Traktujemy "Nomad Inspectors" jako specjalnych najemców zaproszonych przez Flatio do sprawdzenia różnych ofert w ramach naszej współpracy z nimi. Ich pobyt jest więc na naszą rękę. Oznacza to, że mogą odkrywać nowe miejsca lub na nowo odkrywać miejsca, w których już byli, bez konieczności płacenia czynszu.

Członkowie klubu otrzymają 20% zniżki na opłatę za usługę, gdy w przyszłości będą rezerwować noclegi za pośrednictwem Flatio na własny użytek, a nie w ramach partnerstwa.

Ponadto, widoczność, jaką to partnerstwo przynosi "Nomad Inspectors", może potencjalnie przynieść im nowych gości, użytkowników, klientów, czytelników, partnerów biznesowych itp.

Ponadto członkostwo w klubie oferuje im możliwość nawiązania kontaktów z podobnie myślącymi ludźmi, którzy są ekspertami w cyfrowym nomadyzmie.

Jak długo "Inspektor Nomadów" będzie przebywał w obiekcie?
Minimalna długość pobytu wynosi 3 noce, a wynajmujący mogą ustalić własną maksymalną długość pobytu.
Jakie są minimalne wymagania, aby nieruchomość została uznana za "Nomad-Verified"?

1- "Stabilne" połączenie Wi-Fi o minimalnej prędkości pobierania 30 Mbps i minimalnej prędkości wysyłania 5 Mbps.

Uwagi:

 • Jest to "rzeczywista" prędkość Wi-Fi, a nie ta, która widnieje w umowie wynajmującego z dostawcą usług. Inspektorzy mogą sprawdzić "prawdziwą" prędkość Wi-Fi na stronie speedtest.net.
 • Minimalna prędkość pobierania 30 Mbps i minimalna prędkość wysyłania 5 Mbps jest zazwyczaj wystarczająca do korzystania przez 1-2 osoby. Zalecamy, aby wynajmujący ustawili jeszcze szybsze połączenie Wi-Fi, aby ich nieruchomość była odpowiednia również dla rodzin cyfrowych nomadów.
 • Wskazane jest zmierzenie "prawdziwej" prędkości Wi-Fi w obszarach wynajmowanego lokalu, w których mają pracować cyfrowi nomadzi. Jeśli router znajduje się na przykład daleko od ich miejsca pracy, prędkość i jakość Internetu może znacznie spaść.
 • "Nomad Inspectors" są zachęcani do wspominania o prędkości Wi-Fi w tworzonych przez siebie treściach.

2- Dedykowane miejsce do pracy wewnątrz mieszkania (z dobrej jakości biurkiem i krzesłem biurowym, wystarczającą ilością miejsca do pracy, dobrym oświetleniem i niskim poziomem hałasu dla skoncentrowanej pracy)

3- Miejsce do ćwiczeń i medytacji w mieszkaniu lub poza nim

4- Łatwy dostęp do transportu publicznego i miejsc popularnych wśród cyfrowych nomadów (takich jak co-working, kawiarnie, siłownie i plaże)

Jak przebiega cały proces?
 • Zgłaszasz się do naszego "Klubu Inspektorów Nomadów".
 • Skontaktujemy Cię z właścicielem, który poprosił o inspekcję swojej nieruchomości, aby ewentualnie otrzymać odznakę "Nomad Verified".
 • Po uzgodnieniach zostajesz u nich i dokładnie sprawdzasz, czy nieruchomość spełnia wszystkie wymogi, aby zostać uznaną za "Nomad-Verified".
 • O wyniku informujesz nas.
 • Jeśli sklasyfikujesz nieruchomość jako "Nomad-Verified", dodajemy odpowiednią odznakę do wpisu.
 • Ty i Flatio zaczniecie umieszczać stworzone treści w mediach społecznościowych, aby promować nieruchomość.
Jak mogę zgłosić chęć przystąpienia do "Klubu Inspektorów Nomadów"?
Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy. Następnie skontaktujemy się z Tobą i omówimy z Tobą kolejne kroki.
Ile nieruchomości mogę zgłosić do kontroli w ciągu roku?
Obecnie nie ma ograniczeń co do liczby nieruchomości, które można zgłosić do kontroli, tak długo jak oboje uważamy, że ta współpraca jest korzystna dla obu stron.
Jaka jest minimalna liczba nieruchomości, które muszę zgłosić do kontroli w ramach tego partnerstwa?
Jesteś zobowiązany do przeprowadzenia kontroli przynajmniej jednej nieruchomości co 24 miesiące. W przeciwnym razie, niestety, będziemy musieli anulować Twoje członkostwo w klubie. Następnie przez pół roku nie będziesz mógł ponownie ubiegać się o przyjęcie do klubu.
Czy o odznakę "Nomad-Verified" mogą ubiegać się zarówno roomlordowie, jak i landlordowie?
W tej chwili o odznakę mogą ubiegać się tylko właściciele, którzy wynajmują całą nieruchomość (dom, willę, mieszkanie, bungalow itp.), a nie tylko prywatny pokój. Jednak w przyszłości planujemy przyznawać tę odznakę również pokojom prywatnym.
Jak długo ważna jest odznaka "Nomad-Verified"?
18 miesięcy. Po wygaśnięciu odznaki właściciel może ponownie złożyć wniosek o przeprowadzenie kontroli i ewentualnej weryfikacji nieruchomości.
Co mogą zrobić wynajmujący, jeśli nie otrzymają odznaki za pierwszym razem?

Wynajmujący powinni wziąć pod uwagę informacje zwrotne od "inspektora nomadów", który dokonał inspekcji ich zakwaterowania i poprawić stan nieruchomości (pod względem Wi-Fi i/lub fizycznej przestrzeni), tak aby spełniała ona minimalne wymagania dotyczące pracy zdalnej.

Po wprowadzeniu ulepszeń mogą ponownie złożyć wniosek o przeprowadzenie inspekcji i ewentualnej weryfikacji nieruchomości.

Wierzymy, że jest to świetna okazja dla Ciebie, jako cyfrowego nomady lub influencera podróżniczego, aby pomóc innym członkom rosnącej społeczności cyfrowych nomadów dokonywać mądrzejszych wyborów i mieć przyjemniejsze doświadczenia w wybranym miejscu docelowym. Co o tym sądzisz?

Jeśli to brzmi dla Ciebie jak dobry pomysł, wypełnij formularz zgłoszeniowy, aby dołączyć do klubu, a my rozpatrzymy go tak szybko, jak to możliwe.

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas na adres [email protected]. Chcielibyśmy mieć Cię na pokładzie jako cennego członka naszego "Klubu Inspektorów Nomadów".

Czekamy na wiadomość od Ciebie!