Zarejestruj się jako lokator Zaloguj się jako właściciel Zaloguj się jako firma

Informacje dla mediów

Wszystko co potrzebne w jednym miejscu

Grafika i zdjęcia

Logo + Podręcznik logo
Pobierz
Radim Rezek, CEO
Pobierz

Flatio w pigułce

Spółka Flatio specjalizuje się w wynajmach średnioterminowych. Dedykowana jest przede wszystkim tym, którzy szukają mieszkania na okres kilku miesięcy, najczęściej z powodu dłuższej wizyty roboczej, studiów, Erasmusa, lub podczas remontu własnego mieszkania. Również tym, którzy przyjeżdżają w celu odwiedzenia rodziny i przyjaciół.

Ideą Flatio jest wprowadzenie najnowszych technologii na rynek nieruchomości, za pośrednictwem których można znacznie uprościć cały proces. Nie znajdziesz tutaj typowych stereotypów agencji nieruchomości, takich jak kaucja, osobiste oglądanie mieszkań lub podpisywanie umowy na miejscu. Na Flatio można przeglądać mieszkania w wirtualnej rzeczywistości, umowę podpisujesz online a płatności czynszu można dokonać kartą płatniczą dzięki naszej unikalnej aplikacji. Flatio opiera swoje usługi przede wszystkim na prostocie, szybkości i maksymalnym komforcie dla obu stron. Zarezerwować mieszkanie można z dowolnego miejsca na świecie.

Obecnie Flatio prowadzi działalność w Pradze i Brnie. Firmę założył Radim Rezek, jej inwestorem jest grupa inwestycyjna Enern.

Kontakt

Jan Hustak
PR manager
Jan Husták