Zarejestruj się jako lokator Zaloguj się jako właściciel Zaloguj się jako firma

Wybierz sobie mieszkanie

Przeglądaj oferty online, nigdzie nie musisz jeździć, chodzić ani do nikogo dzwonić.

Po mieszkaniu możesz spacerować 24/7, możesz również przeczytać recenzje napisane przez byłych lokatorów.

Wybierz mieszkanie dla siebie

Wybierz idealne mieszkanie dla siebie z naszej oferty wynajmów średnioterminowych. Obejrzyj je za pomocą wirtualnego zwiedzania, zerknij również na jego zdjęcia, recenzje i profil właściciela. Gwarantujemy prawdziwość i autentyczność opisów, zdjęć oraz wirtualnego zwiedzania. W przeciwnym razie ulokujemy Cię w hotelu a następnie znajdziemy Ci nowe mieszkanie. Umowę najmu możesz przeczytać jeszcze zanim dokonasz rezerwacji.

Zarezerwuj sobie mieszkanie

Udało Ci się znaleźć wymarzone mieszkanie? Nie zwlekaj! Zaraz je sobie zarezerwuj! W momencie, gdy zrobisz rezerwację, zostanie zablokowana kwota w wysokości 79  na Twojej karcie. Jest to takie łatwe! Następnie postaraj się, aby Twój profil wyglądał możliwie jak najlepiej. Na jego podstawie właściciele decydują się w kwestii dokonania rezerwacji.

Zaczekaj na potwierdzenie rezerwacji

Teraz wystarczy chwilę zaczekać. Właściciel ma na potwierdzenie Twojej rezerwacji 24 godziny. W momencie, gdy zostanie potwierdzona, możesz się zacząć pakować. Zostanie również pobrana kwota w wysokości 79  z Twojego konta. Chodzi o opłatę rezerwacyjną, czyli o niewielką nagrodę za nasze usługi, które chętnie dla Ciebie świadczymy.

Zawrzyj umowę

Umowę podpisujesz online. Nasz system zapewnia bezpieczność danych osobowych dzięki szyfrowaniu. Poszczególne umowy są do dyspozycji dla wszystkich ofert mieszkań. Uzupełnisz obowiązkowe dane, dodasz skan dowodu osobistego i się podpiszesz. Łatwizna.

Ciesz się z Twojego nowego domu

Nasza praca nie kończy się wraz ze znalezieniem odpowiedniej oferty, ani nawet po zawarciu umowy. We wszystkim pomoże Ci aplikacja Moje mieszkanie. Masz również do dyspozycji naszą infolinię, która jest dostępna od godziny 9 do 17, w tygodniu.

Znajdź sobie nowe mieszkanie jeszcze dziś

We wszystkim pomoże Ci aplikacja Moje mieszkanie. Nasza współpraca nie kończy się po znalezieniu odpowiedniego wynajmu, ani nawet po zawarciu umowy.

Zacznij szukać mieszkania