Zarejestruj się jako lokator Zaloguj się jako właściciel Zaloguj się jako firma

Aikaterina K.

Jedziemy z przyjacielem na ErasmusaPochodzę z Grecji i właśnie przygotowywuję się do wyjazdu na Erasmusa do Pragi, gdzie będę studiować aż do lutego. Jestem osobą stosunkowo cichą i lubię własną przestrzeń. To również główny powód, dla którego zdecydowałam się wynająć własne mieszkanie, zamiast mieszkać w akademiku. Jestem bardzo twórcza i lubię podróżować. Chciałabym mieszkać z moim chłopakiem, który jest także moim najlepszym przyjacielem ze szkoły średniej. Obecnie podróżujemy i spędzamy razem wiele czasu. Jest super!

Czego konkretnie szukam

Szukam średniej wielkości mieszkania, w którym byłoby nam naprawdę przyjemnie. Idealnie jakiegoś dwupokojowego, niedaleko centrum.

Jakie mieszkanie w końcu wybrałam

W końcu udało mi się znaleźć to, czego szukałam. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, jest dwupokojowe i do centrum można dotrzeć na piechotę w kilka minut. Mieszkanie znajduje się konkretnie w Pradze 2, dzielnica Vinohrady. Chodzi o starszy, historyczny budynek, jednak niedawno wyremontowany i nowo wyposażony.

Mieszkanie znajduje się w naprawdę pięknym miejscu. Ulica jest brukowana, z obu jej stron rosną drzewa. Czuję się tam naprawdę świetnie. Odkryliśmy również, że kawałek od naszego mieszkania znajduje się olbrzymi park o nazwie Havlíčkovy sady. Wczoraj zrobiliśmy tam sobie z moim chłopakiem mały piknik.

I jak to wszystko się skończyło

Niedługo rozpocznie się semestr zimowy. My już jesteśmy zadomowioni i zaczynamy się dobrze orientować w Pradze. To będzie świetne pół roku!

Zacznij pisać swoją własną historię

Znajdź na Flatio zakwaterowanie od 1 miesiąca.