Zarejestruj się jako lokator Zaloguj się jako właściciel Zaloguj się jako firma

Tomasz M.

Nasza firma otworzyła nowe biuroNazywam się Tomasz i pochodzę z Czech. Nasza firma niedawno otworzyła nowe biuro i z tego powodu przeprowadzam się do Pragi. Moja żona, Alina, oczywiście będzie mi towarzyszyć i już nie może się doczekać naszego nowego mieszkania. Uwielbiam porządek i uważam, że jestem osobą bardzo rzetelną. Mam wiele hobby: fitness, podróżowanie, dobre jedzenie, literatura oraz zdrowy styl życia. Lubię również spotkania z moimi kolegami. Interesuje mnie też, oczywiście, online marketing.

Czego konkretnie szukam

Na razie szukam zakwaterowania tylko na 1 miesiąc, z możliwością przedłużenia na 6 miesięcy w zależności od tego, czy będzie mi się podobało. Podczas wyboru mieszkania jedną z najważniejszych rzeczy jest dla mnie jego lokalizacja. Chciałbym mieszkać kawałek od biura, aby móc dojść do niego pieszo, nie musieć śpieszyć się na tramwaj i nie utknąć rano w korkach. Z żoną szukamy niewielkiego, całkowicie wyposażonego i umeblowanego mieszkania. Nie chcemy się o to martwić. Alina chciałaby kabinę prysznicową. Piękny widok na Pragę podczas śniadania lub kawy również brzmi nieźle.

Jakie mieszkanie w końcu wybrałem

W końcu wybraliśmy bardzo przytulne i ładnie urządzone mieszkanie jednopokojowe w Pradze 9, dla nas absolutnie idealne. Chcieliśmy mieć prysznic, piękny widok i mieszkanie w nowym budynku. I udało się spełnić wszystkie warunki. Ponadto mieszkamy tylko kilka kroków od mojej pracy, co było moim marzeniem.

W naszym nowym mieszkaniu najbardziej mi się podoba to, że razem z żoną możemy oglądać telewizję prosto z łóżka. Często się zdarza, że zasnę jeszcze przed końcem filmu, ale ten komfort jest bezcenny.

I jak to wszystko się skończyło

To mieszkanie będziemy wynajmować również przez kolejnych 5 miesięcy. Doszliśmy już do zgody z właścicielem i wkrótce podpiszemy nową umowę. Obie strony są w pełni zadowolone.

Zacznij pisać swoją własną historię

Znajdź na Flatio zakwaterowanie od 1 miesiąca.